Antalya Bölge  Servisi

Antalya Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makineniz’de meydana gelen her türlü arızalarınız için sizlere aynı gün içerisinde tamir hizmeti sunarız. Çamaşır makinenizin markası ne olursa olsun firmamız tarafında her türlü yedek parça stoğumuz mevcuttur. Çamaşır makinenizin arızalı olduğunuzdan şüpheleniyorsanız veya makineniz ses yapıyorsa elektrik bağlantısını hemen kesmeniz gerekiyor.
 
Su akıtan ve çalışmayan çamaşır makinenizin herhangi bir elektrik kesintisinden dolayı motor ve elektronik kart kısmında arıza meydana gelmesi muhtemeldir. Antalya Merkez Servisi  olarak çamaşır makine servis hizmetini firmamızın profesyonel uzman ustaları tarafından aynı gün içerisinde yerinde tamir edilir.
 
Çamaşır Makine Servisi Alanında firmamız uzun yıllar boyunca hizmet sunmuş ve hala sunmaya devam etmektedir. Antalya’da Beyaz eşya tamir firmaları arasında firmamız parmakla gösterilecek firmalar arasındadır. Uzman ekip kadromuz; Çamaşır Makine Servisi sağlayan ustalarımız sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti işçiliği sergilemektedirler.
 
Frmamız Antalya’nın tüm ilçe ve semtlerine günün her saatinde kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Arızalanan Çamaşır Maine’niz için sizlere dürüst kaliteli hizmet sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.
 
Öncelikle şunu belirtmek isteriz; Antalya Merkez Servisi firmamızdan aldığınız hizmet den memnun kalmadığınız takdirde sizlere; Firmamız siz değerli müşterimizin istek ve önerini şikâyetlerini dikkate alarak sizlere en kaliteli çözümü üretmek için gerekli çabayı göstereceğin den emin olabilirsiniz.
 
Firmamız tüm marka model beyaz eşyalarınızın tamir bakım onarımlarını aynı gün içerisinde çözüm üretmektedir. Evinizde veya işyerinizde ki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb eşyalarınızın arızaları uzman ekibimiz tarafından tespit edilip sizlere gerekiyorsa yerin de çamaşır makine servis hizmeti sunar.

Antalya Merkez Servisi Çamaşır Makinası Servisi

0.312.427 2090
Yukarı